Wyróżnienie Edyta Hiltawska

Centrum kultury w Tworkowie w marcu zorganizował konkurs na dekorację wielkanocną. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich mieszkańców gminy Krzyżanowice, niezależnie od wieku: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów – wszystkich tych, którzy chcieliby pokazać własnoręcznie przygotowane dekoracje. Do organizatorów konkurs wpłynęło blisko 150 prac, wykonanych przez 107 mieszkańców naszej gminy. Wszystkie prace były wyjątkowe, przemyślane i pomysłowe. Stworzyły one przepiękną wystawę przy Centrum Kultury w Tworkwie. W wyniku dyskusji jury konkursu złożone z ekspertów: Bernata Adamczyka, Bernadety Klement oraz Marioli Adamczyk wyróżniło 21 prac. W kategorii przedszkola zostało wyłonionych 5 prac. Z naszej placówki wyróżnienie otrzymała Edyta Hiltawska z Grupy starszej. Jury oraz organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu, na których czekają dyplomy oraz drobne nagrody. Serdecznie Gratulujemy!

 

Anna Nowak