Dzień Chłopaka

W Przedszkolu w Zabełkowie zawsze znajduje się powód do świętowania i tworzenia niezapomnianych wspomnień.
W tym roku obchodziliśmy Dzień Chłopaka w sposób, który na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych małych mężczyzn. To był dzień pełen uśmiechów, zabawy i, co najważniejsze, szaleństwa w samochodzie! Wiele przedszkoli na całym świecie obchodzi Dzień Chłopaka, by uhonorować wszystkich wspaniałych chłopców w naszym życiu. W Przedszkolu w Zabełkowie, postanowiliśmy uczcić ten dzień w nieco inny sposób, a mianowicie poprzez niezwykłą sesję zdjęciową w samochodzie. Dla naszych przedszkolaków była to niezapomniana przygoda. Każde zdjęcie było niepowtarzalne i pełne uroku, oddając charakter i osobowość każdego z naszych małych modeli. Z pewnością będą to pamiątki, które rodzice będą chcieli zachować na lata. Po sesji zdjęciowej przyszedł czas na wspólne świętowanie i podziękowanie naszym małym chłopcom za to, że są tak wyjątkowi. Dzień Chłopaka był pełen radości, zabawy i miłości. Chłopcy mieli okazję poczuć się wyjątkowo i docenieni, a my jako przedszkole jesteśmy dumni, że mogliśmy im to zapewnić. Dziękujemy naszym małym bohaterom za to, że codziennie przynoszą uśmiech na nasze twarze. To był wyjątkowy dzień, który zostanie na zawsze w naszych sercach. Chłopcy w Przedszkolu w Zabełkowie są niesamowici, a Dzień Chłopaka to doskonała okazja, by im to przypomnieć.