O przedszkolu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabełkowie jest placówką z oddziałami szkolnymi oraz oddziałem przedszkolnym.

W obecnym roku szkolnym do oddziału przedszkolnego uczęszcza 50 wychowanków.

Nasza placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która w swoją pracę z Państwa dziećmi wkłada wiele trudu, zaangażowania oraz ogromne serce. Nasi nauczyciele to osoby kreatywne, profesjonalne oraz pełne pasji. Codziennie starają się by pobyt w przedszkolu był nie tylko frajdą i zabawą, ale także ekscytującym przeżyciem związanym z odkrywaniem świata, obcowaniem ze muzyką, zdrowym i aktywnym wypoczynkiem, nauką oraz możliwością intensywnego rozwoju Państwa dziecka we wszelkich aspektach.

Kadra pedagogiczna:

Dyrektor – mgr Anna Kubica

Wicedyrektor  – mgr Katarzyna Niewęgołowska

wychowawca gr starszej „Bystrzaki”, nauczyciel języka angielskiego- mgr Michaela Sigmund-Lasak

wychowawca gr młodszej „Smyki”, nauczyciel języka niemieckiego – mgr Anna Nowak

nauczyciel grupy popołudniowej – mgr Marta Nawrocka

specjalista neurologopeda – mgr Renata Golec

nauczyciel religii – mgr Dariusz Wierzgoń

Pracę opiekuńczo-wychowawczą nauczycieli wspierają z dużym zaangażowaniem pracownicy obsługi. To oni codziennie dbają o pyszne śniadania i obiadki dla naszych dzieciaków, o pełne brzuszki naszych milusińskich, czyste i ciepłe sale, a także piękne i bezpieczne obejście naszego przedszkola oraz ogrodu z placem zabaw.

Pracownicy obsługi:

kucharka – Joanna Gliśnik