Nowe Sale Po Remoncie w Przedszkolu w Zabełkowie – Nowa Przestrzeń Dla Naszych Maluchów

W przedszkolu w Zabełkowie zapanował euforyczny nastrój, a powód jest bardzo wyraźny: nowe sale po remoncie! Po wielu miesiącach planowania i pracy, nasze przedszkole jest gotowe na przyjęcie naszych najmłodszych w jeszcze lepszych i bardziej komfortowych warunkach.

Remont naszego przedszkola, który został wykonany w ramach projektu pod nazwą „Termomodernizacja budynku przedszkola w Zabełkowie wraz z wymianą źródeł ciepła w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy” był długo oczekiwanym wydarzeniem. Nasza placówka istnieje od wielu lat i pomimo jej cennej historii, czas przyniósł potrzebę odnowienia przestrzeni. Prace rozpoczęły się z początkiem i obejmowały nie tylko estetyczną modernizację, ale także poprawę funkcjonalności.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest odnowienie i dostosowanie sal do potrzeb naszych maluchów. Każda sala została pomalowana w jasnych, przyjaznych kolorach, które tworzą ciepłą i inspirującą atmosferę. Pojawiły się także piękne dekoracje na ścianach. Nowy układ mebli, krzeseł i stolików, stworzyły ergonomiczne miejsca do nauki i zabawy.

Reakcje naszych przedszkolaków na nowe sale są niezwykle radosne. Ich uśmiechy, zachwyty i radość z nowej przestrzeni są nie do opisania. Nowe sale stają się miejscem, gdzie dzieci uczą się, rozwijają i tworzą niezapomniane wspomnienia.

Remont naszego przedszkola w Zabełkowie to ogromny krok w kierunku zapewnienia jeszcze lepszej edukacji i opieki naszym maluchom. Nowe sale są przestrzenią, gdzie rozwijają się nasi najmłodsi, a także miejsce, gdzie odbywają się piękne chwile nauki i zabawy.

Jesteśmy przekonani, że nowe sale po remoncie w przedszkolu w Zabełkowie przyczynią się do jeszcze lepszego rozwoju naszych przedszkolaków i stworzą dla nich bezpieczne i inspirujące środowisko. To przełomowy moment w historii naszej placówki, który będziemy celebrować wraz z naszymi maluchami i ich rodzicami.