Inspirująca Wizyta Pani Cecylii Kogut z Biblioteki Publicznej w Krzyżanowicach w Przedszkolu w Zabełkowie

Wizyta specjalnego gościa w przedszkolu to zawsze wyjątkowe wydarzenie. Tym razem mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć Panią Cecylię Kogut, bibliotekarkę z Biblioteki Publicznej w Krzyżanowicach. Jej wizyta w Przedszkolu w Zabełkowie była pełna inspiracji, edukacji i niezapomnianych chwil. Pani Cecylia Kogut to nie tylko bibliotekarka, ale również prawdziwa pasjonatka literatury i edukacji. Wiedza i zapał, jakie przyniosła ze sobą do przedszkola, były nieocenione. Od samego początku wizyty dzieci mogły poczuć jej entuzjazm i miłość do książek. Spotkanie rozpoczęło się od magicznego momentu, kiedy Pani Cecylia otworzyła książkę i zaczęła czytać. Jej niesamowity talent opowiadania sprawił, że dzieci wchłaniały każde słowo i wizualizowały historie w swoich wyobraźniach. Opowieści, które wybraliśmy do tego spotkania, były pełne przygód, magii i ważnych przesłań. Podczas wizyty Pani Cecylia podkreślała, jak ważna jest rola czytania w życiu każdego dziecka. Wspominała, że książka to skarb, który pozwala odkrywać nowe światy, rozwijać wyobraźnię i zdobywać wiedzę. Jej przesłanie było proste: „Czytajcie, kochajcie książki i odkrywajcie nowe możliwości.” Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Cecylii Kogut za wizytę w naszym przedszkolu. Jej entuzjazm, mądrość i miłość do literatury sprawiły, że spotkanie to było niezwykłe i inspirujące. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy, a nasze dzieci będą miały okazję do jeszcze wielu spotkań z wspaniałym światem książek.