Urodziny Kubusia Puchatka

W środę 24 października dzieci z Przedszkola w Zabełkowie świętowały 92. urodziny swojego patrona. Tegoroczne urodziny były jednak wyjatkowe. Po raz pierwszy przybył na nie osobiście Kubuś Puchatek. Spotkanie z sympatycznym misiem o „ bardzo małym rozumku” poprzedziły zagadki o mieszkańcach Stumilowego Lasu, zabawy ruchowe, piosenki, prezentacja multimedialna o historii powstania  książki, degustacja przysmaku jakim jest oczywiście miód. Punktem kulminacyjnym dnia były odwiedziny solenizanta. Zaskoczone przedszkolaki odśpiewały hymn przedszkola, tradycyjne „ Sto lat” oraz złożyły życzenia. Jak to na każdych urodzinach bywa, nie mogło zabraknąć tradycyjnego tortu, który w mig znalazł się w brzuszkach naszych milusińskich.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci, które już pytają, kiedy znów odwiedzi nas Kubuś Puchatek. Z pewnością za rok!

Serdecznie podziękowania składamy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, jakim był zakup stroju Kubusia Puchatka.