Spotkanie z Mikołajem

7 grudnia nasze Przedszkole odwiedził wyczekiwany przez rok cały gość – Święty Mikołaj. Już od rana towarzyszyła nam atmosfera radości, podekscytowania oraz nutki niepewności, czy a na pewno byliśmy grzeczni przez rok cały:) Zaraz po śniadaniu zebraliśmy się w sali starszaków by podczas wspólnych zabaw i śpiewu oczekiwać tajemniczego przybysza w czerwonej czapce z długa brodą i workiem pełnym prezentów. Mikołaj swoje przybycie obwieścił dźwiękiem dzwonka i podobnie jak w zeszłym roku również w tym, przyjechał do nas samochodem ponieważ grudniowa pogodna ponownie zrobiła nam psikusa i niestety zabrakło tego dnia śniegu. Wszyscy przedszkolacy byli bardzo uradowani na widok Mikołaja ponieważ worek z prezentami w tym roku był bardzo okazały. Każde dziecko otrzymało dużą paczuszkę pełnią niespodzianek i słodkości. W podzięce za wspaniałe prezenty zaśpiewaliśmy mikołajowi piosenki oraz oczywiście powiedzieliśmy wiersze, a także obiecaliśmy być grzeczni przez calutki rok, by za kolejne 365 dni również odwiedził nasze Przedszkole.