Prelekcja w ramach akcji Nie truj sąsiada!

7 grudnia w naszym przedszkolu została zorganizowana prelekcja w ramach akcji Nie truj sąsiada podczas której gościliśmy firmę Home Instal Magadalena Ochman zajmującą się nowoczesną techniką grzewczą. Pani Magda wraz z panią Moniką opowiedziały naszym najmłodszych o odnawianych źródłach energii oraz najnowszych technologiach grzewczych, tak jak: solary, pompy ciepła, wiatraki, panele fotowoltaiczne. Przedszkolaki dowiedziały się co to jest niska emisja oraz jakie spalane paliwa w naszych piecach najbardziej się do niej przyczyniają. W drugiej części spotkania nasi goście podczas prezentacji multimedialnej omówili odnawialne źródła energii oraz działanie nowoczesnych w/w urządzeń produkujących energię, a bezpiecznych dla środowiska i nas. Firmie Home Instal oraz pani Magdalenie Ochman serdecznie dziękujemy za możliwość zgłębienia wiedzy w ramach programu Nie truj sąsiada!.