Podsumowanie akcji „Razem na święta”

W miesiącu grudniu w naszym przedszkolu zorganizowana została akcja „Razem na święta”.  Zbieraliśmy  dary dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu. W akcję zaangażowało się wielu naszych przedszkolaków przynosząc do przedszkola karmę dla psów i kotów, obroże, smycze, kocyki, żwirek  i wiele innych potrzebnych zwierzakom rzeczy. W piątek przed świętami wszystkie te rzeczy zostały zawiezione do schroniska. Osoby opiekujące się zwierzętami w schronisku były mile zaskoczone ilością zebranych rzeczy. Przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom oraz zaproszenie do odwiedzenia schroniska. Wszystkie dzieci, które wsparły akcję również otrzymały pamiątkowe dyplomy. Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz przedszkolakom za zaangażowanie.