Gala Laureatów

17 czerwca odbyła się w Centrum Kultury w Tworkowie uroczysta gala laureatów czyli podsumowanie konkursów oraz przeglądów w szkołach i przedszkolach. Przed wręczeniem nagród dzieciom, uczniom z osiągnięciami Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty, Kultury Sportu i Turystyki Daria Wieczorek przywitała wszystkich i podsumowała ubiegły rok kulturalny nawiązując do rzeczywistości, którą odmieniła pandemia koronawirusa. Wszyscy musieli zrezygnować z dotychczasowych działań lecz nie zmieniło to faktu, iż dzieci z Gminy Krzyżanowice mimo pandemii zdobyły szczególne osiągnięcia. Wójt Gminy Krzyżanowice pogratulował wszystkim laureatom i zarówno dzieciom jak i ich nauczycielom/opiekunom wręczył nagrody i podziękowania. Nasze Przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy starszej: Liliana Banaś, Edyta Hiltawska, Maja Chrysteczko, Daria Swoboda, Laura Bobrzik, Bianka Kretek, Milena Studnic, Wiktoria Janeczek, Tatiana Wieder które zdobyły II miejsce w Ogólnopolskim konkursie tanecznym online INSPINUTKA oraz III miejsce w Ogólnopolski IV Turnieju Tańca „W krainie bajkowych tańców”. Dziewczyny otrzymały statuetki, dyplomy oraz bony podarunkowe. GRATULACJE!

Anna Nowak