Dzień Kredki

22 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kredki. Tego dnia grupa młodsza maluszków i średniaków przy dźwiękach muzyki stworzyła piękne rysunki z wykorzystaniem kredek. Na dużych arkuszach szarego papieru z wykorzystaniem całej gamy kolorowych kredek obydwie grupy: chłopcy i dziewczynki rozwijając swoją  kreatywność rysowali co tylko wyobraźnia im podpowiedziała. Nasi mali artyści byli bardzo dumni ze swoich dzieł, a sam proces tworzenia sprawił im wiele radości. Natomiast grupa starsza dowiedziała się z czego powstają kredki oraz utrwalała ich kolory w języku polskim i niemieckim. Starszaki wspólnie, wg własnej inwencji kolorowały sylwetę kotka, dzięki czemu utrwalały sobie przy okazji wprowadzoną w tym tygodniu literę k. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.