Dzień Kobiet

                 „Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny. 
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk. 
                  Dużo radości. 
                  Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
                  Każdego dnia dobry uczynek – 
                  To jest od chłopców upominek

8 marca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Kobiet. Tego dnia wszyscy przedszkolacy odświętnie ubrani zebraliśmy się wraz z naszymi paniami w sali starszaków by odśpiewać naszym małym i dużym kobietkom Sto Lat! Każda dama otrzymała słodki kwiatek oraz moc uścisków i ciepłych słów.  Na nasze wspaniałe kobietki, te małe i te duże czekało również tego dnia moc zadań i zagadek, podczas rozwiązywania których wszyscy wspólnie świetnie się bawiliśmy. Z okazji święta, naszym wspaniałym kobietkom życzymy wielu uśmiechu na co dzień 🙂