Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich pracowników w przedszkolu uroczyście  obchodziliśmy 17 października. Tego dnia odświętnie ubrani zaprosiliśmy wszystkie nasze panie: panią Dyrektor, wychowawczynie, pomoce do dzieci, panie z obsługi i logopedę do sali starszaków na mini program artystyczny. W humorystyczny sposób „kłóciliśmy się” i „przekomarzaliśmy”, która pani jest lepsza, w końcu jednogłośnie dochodząc do wniosku, iż WSZYSTKIE SĄ WSPANIAŁE! Oczywiście odśpiewaliśmy również tradycyjne Sto Lat!, a także wręczyliśmy upominki: różyczkę i order dla Najlepszej Pani i zaprosiliśmy do wspólnego tańca. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor dziękując swoim pracownikom za codzienny trud i pracę, oraz chwaląc najmłodszych za piękny występ. Swoje podziękowania w złożyła również Rada Rodziców. Wszystkim pracownikom naszym wspaniałym nauczycielom oraz pracownikom obsługi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wielkie serce oraz życzliwość 🙂