Bóg się rodzi… – przegląd przedstawień bożonarodzeniowych

Jak co roku w Centrum Kultury w Tworkowie odbył się Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych, w którym nasze przedszkolaki już tradycyjnie uczestniczyły. Podczas tego jubileuszowego przeglądu bo już XX, zaprezentowaliśmy nasze jasełka wypełnione śpiewem i tańcem. W skład jury oceniającego występy wchodzili: Grażyna Tabor – aktorka i reżyserka teatralna, Bernadeta Klement – emerytowana dyrektor Przedszkola w Tworkowie, Agnieszka Winiarczyk – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krzyżanowicach oraz Henryka Otawa – emerytowana dyrektor przedszkola w Chałupkach. Dodatkowo występom młodych artystów przyglądali się rodzice oraz wójt gminy Grzegorz Utracki wraz z dyrektor GZOKSiT Darią Wieczorek. Zapraszamy na fotorelację.