Dzień Rodziny

24 maja br. w przedszkolu odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Podczas uroczystości, dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, recytatorskie oraz plastyczne. Starszaki zaprezentowały przedstawienie pt. „Calineczka” po którym to najmłodsi recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli dla rodziców. Po występach grupy młodszej na scenę znowu wyszła grupa starsza, aby zatańczyć i zaśpiewać dla widzów. Po wspólnym odśpiewaniu Sto lat oraz życzeniach i podziękowaniach od Pani Dyrektor, każdy przedszkolak wręczył swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Wszystkim rodzicom życzymy przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz miłości.