Barbórka w Przedszkolu

4 grudnia tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Barbórkę. Tego dnia jak co roku nasze przedszkole odwiedzili tatusiowe oraz dziadkowie naszych wychowanków, którzy są górnikami, aktywnymi zawodowo lub już emerytowanymi. Dla naszych gości przygotowaliśmy program artystyczny podczas którego zaśpiewaliśmy górnicze piosenki oraz recytowaliśmy wiersze. Nie zabrakło również tradycyjnego Sto Lat! oraz upominków dla Jubilatów. Każda z grup zaprezentowała także swoje umiejętności taneczne na dywanie TupuTan. Po część „oficjalnej” przyszła pora na tradycyjne rzucanie cukierków przez górników oraz wspólne tańce i przyśpiewki do tradycyjnych melodii Poszła Karolinka do Gogolina oraz Szła Dzieweczka do laseczka. Zapraszamy na fotorelację.