Pożegnanie starszaków

20 czerwca w upalne wtorkowe popołudnie, nasi koledzy z grupy starszej pożegnało się w przedszkolem, nauczycielami oraz kolegami i koleżankami. 14 absolwentów Przedszkola Publicznego im. Kubusia Puchatka w Zabełkowie rozpoczęło swój ostatni już występ uroczystym polonezem. Wierszem i piosenką nasi milusińscy podziękowali za te wszystkie lata spędzone w przedszkolu, a swoim paniom i wszystkim pracownikom obsługi za ogromny trud wychowania i okazane serce. Po programie artystycznym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola. Pani dyrektor gratulowała każdego dziecku oraz rodzicom. Specjalne podziękowanie zostały również skierowane do odchodzących członków Rady Rodziców: przewodniczącej Marioli Studniczek oraz członkiń: Eweliny Piontek i Sabiny Ottawa. Uroczystość zakończył pokaz prezentacji multimedialnej Wspomnienia z Przedszkola przygotowanej przez panią Michasię, na zakończenie której nasi mali absolwenci symboliczną różyczką podziękowali swoim rodzicom za codzienne przyprowadzenie przez te wszystkie lata do przedszkola. Zapraszamy na fotorelację:)