19 Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych

Narodzenie Pana Jezusa można przedstawić na wiele sposobów, jednak przesłanie jest zawsze jedno –  jasełka uczą o prawdzie i równości człowieka wobec człowieka, przestrzegają przed złem i obojętnością, przypominają, że najważniejsze są miłość, przyjaźń i dobro. To już 19. Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych zorganizowany przez Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki. Występom młodych artystów przyglądali się: muzykolog Zuzanna Ortmans, Grażyna Tabor – aktorka i reżyserka teatralna, Henryka Otawa – emerytowana dyrektor Przedszkola w Chałupkach, Bernadeta Klement – emerytowana dyrektor Przedszkola w Tworkowie oraz dyrektor GZOKSiT Daria Wieczorek i wójt gminy Grzegorz Utracki.