Zbieraj Baterie!

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za aktywny udział w VI Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIE!”.

Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie Państwa Placówki przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.

Jednocześnie informujemy, że w VI edycji Programu Przedszkole Publiczne im. Kubusia Puchatka w Zabełkowie zebrała  336  kg zużytych baterii i akumulatorów, a tym samym współczynnik w przeliczeniu na jednego ucznia wyniósł 6,72.

Zgodnie z regulaminem Placówkom,  które przekazały powyżej 10 kg baterii w najbliższych dniach prześlemy zestaw gadżetów.

Wyniku konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej:

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej, VII Edycji Programu, która rozpocznie się 1 września 2017 r.

Agnieszka Pelińska

Koordynator Programu „Zbieraj Baterie!”