Wycieczka do Radlina

19 czerwca wybraliśmy się do Parku Linowego „Leśna Przygoda” w Radlinie na długo wyczekiwaną przez wszystkich przedszkolaków wycieczkę. Pogoda tego dnia wyjątkowo nam dopisała. A autokaru wysiedliśmy w świetnych humorach i ruszyliśmy naprzód ku wielkiej przygodzie. Na miejscu czekało nas 3 godziny wspaniałej zabawy i niesamowitych przygód. Mieliśmy okazję wyszaleć się na „trasie malucha” która składała się z wielu mostów, zjeżdżalni, tratw, grzybków oraz masy innych przeszkód, które nie stanowiły dla nas najmniejszego problemy i świetnie z nimi sobie poradziliśmy. Przeżyliśmy również niesamowitą piracką przygodę. Wędrując po lesie musieliśmy wykonać szereg zadań by odnaleźć ukryty skarb m.in: polowaliśmy na bizony i budowaliśmy szałas. Świetnie bawiliśmy się również podczas zabaw integracyjnych z chustą animacyjną oraz podczas wyścigów rzędów z taczkami. Zmęczeni całą masą aktywności udaliśmy się na obiad do restauracji „Leśna Perła”. Po pysznym posiłku zmęczeni ale szczęśliwi z masą wspaniały wspomnień ruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola. zapraszamy an fotorelację 🙂