Wizyta policjantów w przedszkolu

15 września naszą placówkę odwiedzili przedstawiciele policji z komisariatu w Krzyżanowicach. Funkcjonariusze przeprowadzili z przedszkolakami pogadankę nt. zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu pieszym i samochodowym. Dzieci dowiedziały się na co zwrócić szczególną uwagę podczas przechodzenia przez jezdnię, oraz jak bezpiecznie podróżować w samochodzie. Nasi milusińscy utrwalili także numery alarmowe do poszczególnych służb ratunkowych oraz międzynarodowy numer alarmowy 112. Na zakończenie wizyty wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali odblaskowe bransoletki, dzięki którym wszystkie przedszkolaki będą bezpieczne i widoczne po zmierzchu. Przedszkolaki pochwaliły się także umiejętnościami recytatorskimi i każda z grup powiedziała w podziękowaniu za odwiedziny wierszyk. Funkcjonariuszom policji dziękujemy za spotkanie oraz krzewienie wśród najmłodszych zasad bezpieczeństwa. Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz bezpiecznej służby.