wizyta policjanta w przedszkolu

18 października jak co roku nasza przedszkole odwiedził  dzielnicowy pan Dariusz Rubacki. Jako placówka wychowująca i kształcąca najmłodszych duży nacisk kładziemy na propagowanie zasad bezpieczeństwa już od najwcześniejszych lat. Pan Dariusz przeprowadził z naszymi podopiecznymi pogadankę nt zasad bezpiecznego zachowania w ruchu pieszym, podróży samochodem i rowerem, spotkania z obcymi, zgubienia się czy sytuacji porwania. Przedszkolaki jak zawsze wykazały się doskonałą znajomością wszystkich numerów alarmowych oraz wiedziały jakie służby należy wezwać w konkretnej sytuacji zagrożenia. Na zakończenie spotkania dzielnicowy opowiedział również o specyfice zawodu policjanta i przybliżył dzieciom policyjną codzienność oraz zadania i obowiązki służb bezpieczeństwa. Panu Dariuszowi serdecznie dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu i życzymy wielu pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.