Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

6 grudnia nasze Przedszkole odwiedził wyczekiwany przez rok cały gość – Święty Mikołaj. Już od rana towarzyszyła nam atmosfera radości, podekscytowania oraz nutki niepewności, czy a na pewno byliśmy grzeczni przez rok cały:) Zaraz po śniadaniu zebraliśmy się w sali starszaków by podczas wspólnych zabaw i śpiewu oczekiwać tajemniczego przybysza w czerwonej czapce z długa brodą i workiem pełnym prezentów. Mikołaj swoje przybycie obwieścił dźwiękiem dzwonka i podobnie jak w zeszłym roku również w tym przybył do nas samochodem ponieważ grudniowa pogodna ponownie zrobiła nam psikusa i niestety zabrakło tego dnia śniegu. Wszyscy przedszkolacy byli bardzo uradowani na widok Mikołaja ponieważ worek z prezentami w tym roku był bardzo okazały. Oprócz podarków dla każdego dziecka Mikołaj obdarował nas także nowymi zabawkami grami dla każdej grupy. W podzięce za wspaniałe prezenty zaśpiewaliśmy mikołajowi piosenki oraz oczywiście powiedzieliśmy wiersz, a także obiecaliśmy być grzeczni przez calutki rok, by za kolejne 365 dni również odwiedził nasze Przedszkole. Zapraszamy na fotorelację z tego dnia:)