Witamy, to my Tygryski!! Czyli pierwsze dni w grupie młodszej.

Pierwszy tydzień przedszkola już za nami. Do grupy młodszej zawitało aż 15 nowych przedszkolaków 🙂 W pierwszych dniach nasi nowi wychowankowie poznali poznali naszego przedszkolnego przyjaciela Kubusia Puchatka  oraz „opiekuna swojej grupy” Tygryska. Oprócz nowej pani, sali oraz mnóstwa wspaniałych zabawek najważniejsi są oczywiście nowi koledzy i koleżanki. Nasze „stare” przedszkolaki – wdrożone już w życie przedszkolne średniaki ochoczo wtajemniczały naszych małych milusińskich w przedszkole zwyczaje i zabawy, chętnie pokazując im jak wspaniale można bawić się torami, klockami i lalami oraz opiekując się swoimi młodszymi dziećmi. Dzieci zwiedziły również budynek przedszkola (sale zabaw, pokój nauczycielski, kancelarię dyrektora, kuchnię) oraz poznały wszystkich pracowników i panie. Nie mogło zabraknąć oczywiście zabaw na naszym TupuTanie. Oprócz zabaw rytmicznych maluszki wraz ze średniakami uczestniczyły w zabawach matematycznych z wykorzystaniem dywanu oraz czytelniczych:) Zapraszamy na fotorelację z pierwszych dni w grupie Tygrysków!