Walentynki w grupie młodszej

14 lutego tradycyjnie obchodziliśmy Walentynki. Tego dnia szczególnie w grupie młodszej od rana panowała radosna atmosfera. Mimo iż na co dzień staramy się być dla siebie życzliwi i koleżeńscy to jednak wyjątkowa atmosfera tego dnia sprawiła iż uśmiech zawitał na każdej małej buzi. Walentynki to doskonała okazja do kształtowania szacunku wobec drugiego człowieka, życzliwości, dobroci i uprzejmości wśród najmłodszych. Podczas zajęć nie zabrakło oczywiście zabaw i gier walentynkowych. Maluszki i średniaki świetnie bawiły się podczas zabawy „Taniec na gazetowym serduszki”, wyszukiwały zakochane pary ze znanych bajek oraz rozwijały swoje umiejętności czytelnicze łącząc w pary złamane połówki serc. Dzieci z grupy młodszej obdarowały również panie walentynkowymi ślimaczkami ze słodkościami i miłośnym aforyzmem. Nie zabrakło również tradycyjnej poczty walentynkowej, a zwieńczeniem zajęć było wspólne wykonanie słodkich serduszek ozdobionych posypką oraz cukrem 🙂 Na zakończenie dnia odbyła się również mini sesja zdjęciowa z walentynkowymi gadżetami. Zapraszamy na fotorelację:)