W krainie elfów

11 grudnia odbyły się zajęcia otwarte pt. „W krainie Elfów”. W zajęciach uczestniczyła pani Dyrektor Anna Kubica oraz pani Wicedyrektor Katarzyna Niewęgłowska. Brakowało jedynie rodziców dzieci, gdyż nie mogli w nich uczestniczyć. Całe zajęcia zostało zatem nagrane specjalnie dla nich. Celem zajęć było kształtowanie umiejętności językowych, utrwalenie liczenia w zakresie od 1 do 10 w j.polskim i niemieckim, kształtowanie umiejętności dodawania i odejmowania, doskonalenie analizy i syntezy słuchowo-wzrokowej, wyróżnianie głosek, dzielenie wyrazów na sylab oraz rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego. Zajęcia przeplatane były świątecznymi piosenkami w j,niemieckim, który towarzyszył dzieciom przez całe zajęcia. Kraina Elfów, okazała się wspaniałym wprowadzaniem w nastrój świąteczny. Niespodzianką dla zaproszonych gości oraz dzieci, były smaczne laski lukrowe, które z pewnością szybko zostaną spałaszowane. Wszystkim  uczestnikom serdecznie dziękuje za udział oraz wspólną zabawę.

Anna Nowak