Urodziny Kubusia Puchatka

W czwartek 13 października obchodziliśmy urodziny naszego przedszkolnego przyjaciela Kubusia Puchatka. Nasz „staruszek” obchodził w tym roku już 90 urodziny, ale tak sędziwy wiek wcale nie przeszkodził mu w świętowaniu. Już od rana w naszym przedszkolu wyczuć można było radosną atmosferę oczekiwania na wspólną urodzinową zabawę. Pięknie przystrojona sala oraz dekoracje urodzinowe dodatkowo od rana wprawiały wszystkich w radosny nastrój. Po śniadaniu zebraliśmy się wspólnie w sali starszaków, by rozpocząć urodzinową zabawę. Niestety nasz solenizant nie mógł odwiedzić nas osobiście, jednak wysłał w zastępstwie swojego przyjaciela Tygryska, z którym hasaliśmy i brykaliśmy po sali przy dźwiękach muzyki. Oczywiście największą atrakcją był piękny urodzinowy tort przygotowany przez babcię Michała Ottawy. Każdy przedszkolak ze smakiem spałaszował kawałek, a nawet dwa:) Zapraszamy na fotorelację 🙂