Urodziny Kubusia Puchatka

We wtorek 15 października świętowaliśmy 95 urodziny naszego przedszkolnego przyjaciela – Kubusia Puchatka. Atmosfera przyjęcia urodzinowego udzielała nam się już od rana. Każdy przedszkolak zachwycał się urodzinowymi dekoracjami – balonami i serpentynami oraz z niecierpliwością oczekiwał na przybycie solenizanta – Kubusia. Nie obyło się oczywiście bez wspólnych zabaw i konkurencji, m.in: skoki do kangurzej torby, degustacja miodku, słuchanie sowich opowieści, czy przyczepianie ogona Kłapouchego. Kiedy nasz kochany solenizant przybył na swoje przyjecie nie obyło się bez wspólnych tańców i zabaw. No i jak to na każdych urodzinach musi być tort, który jak co roku był przepyszny. Kubusiowi  odśpiewaliśmy tradycyjne Sto Lat! oraz podarowaliśmy własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków laurki. Zapraszamy na fotorelację 🙂