Szukamy zajączka

Wielkanocne szukanie zajączka jest już tradycją w naszym przedszkolu. Tak się w środę, 28 marca Zajączek znowu ukrył dla nasz w przedszkolu koszyk pełen słodkości. Jednak odnalezienie go wcale nie było takie łatwe. Musieliśmy rozwiązać kilka bardzo trudnych zagadek, aby uzyskać wskazówki, gdzie zajączek ukrył dla nas słodkości. A był w tym roku naprawdę pomysłowy. Szukaliśmy w koszu u pani Irenki, w szafie pani Beatki, a nawet w garnku u pani Asi, w pokoju nauczycielskim, w szatni oraz w gabinecie pani Dyrektor, aż w końcu wskazówki zaprowadziły nas zpowrotem do naszych sal, gdzie wielkanocny zajączek ukrył kosze pełne jajek niespodzianek na szafie! Ileż było radości z odnalezienia niespodzianki:) Zajączkowi serdecznie dziękujemy za świetną zabawę oraz słodkie upominki. Zapraszamy na fotorelację 🙂