Święto Rodziny w grupie młodszej

„Mama i Tata to świat nasz cały,
ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,
to dobre, czułe, pomocne ręce
i kochające najmocniej serce.”

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Najmłodsze przedszkolaki dla swoich kochany rodziców zaprezentowały swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Mimo, iż rodzice nie mogli osobiście uczestniczyć w tym ważnym dla maluszków dniu, nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez  podczas wspólnego oglądania występu w rodzinnym gronie i domowym zaciszu.

Michaela Sigmund-Lasak