Sukcesy taneczne dziewczynek z grupy maluszków

Taniec uspokaja, odpręża, redukuje stres i napięcie. Co więcej, taniec jako jedna z form ruchu korzystnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka, pobudza do pracy obie półkule mózgowe, pozwala na rozwijanie zmysłu równowagi i kreatywności. Ale przede wszystkim ruch jest korzystny dla rozwoju fizycznego dziecka, a w czasie wysiłku organizm stymulowany jest do produkcji hormonów szczęścia, czyli endorfin. I takie właśnie szczęście znów spotkało dziewczynki z grupy młodszej, gdyż po raz kolejny cieszą się sukcesem tanecznym mianowicie zajęciem III miejsca w Ogólnopolskim Międzyprzedszkolnym Internetowym Festiwalu Tanecznym „Hop Siup” organizowanym przez Przedszkole „Solaris” w Gdańsku. Serdeczne gratulacje za osiągnięcie kolejnego sukcesu.

Anna Nowak