Starszaki poznają przyszłą klasę

13 czerwca pani Ewelina Fuchs, nauczycielka kształcenia zintegrowanego z SP w Zabełkowie, a przyszła wychowawczyni naszych przedszkolaków zaprosiła nas na teatrzyk w wykonaniu III SP. Nasi starsi koledzy przedstawili baśń pt. Jaś i Małgosia. Jesteśmy pełni podziwu dla ich pięknej recytacji oraz  śpiewu i dziękujemy za wspaniałe wrażenia. Po teatrzyku pani Ewelina zaprosiła naszych przyszłych pierwszoklasistów na zwiedzanie szkoły. Zobaczyliśmy m.in bibliotekę, gabinet szkolnego pedagoga i pielęgniarki, pokój nauczycielski, sekretariat, salę informatyczną, a co najważniejsze naszą przyszłą klasę! Jakaż ulga, gdy okazało się, że w szkole jednak są zabawki:) Co prawda nie tak dużo, jak w naszym ukochanym przedszkolu, ale całkiem sporo:) Pani Ewelinie dziękujemy za oprowadzenie nas. Do zobaczenia we wrześniu szkoło:)