Spotkanie Jasełkowe z rodzicami

15 i 16 grudnia zaprosiliśmy do naszego Przedszkola naszych najbliższych, by wspólnie piosenką, wierszem oraz tańcem świętować narodziny Maleńkiej Miłości. Tego roku nasze jasełka przygotowane dla rodziców były wyjątkowe, jak zawsze w ich przygotowanie włożyliśmy całe serce, jednak w tym roku chcieliśmy aby ich przesłanie było wyjątkowe, by podkreślić to, iż wspólne świętowanie rodzi się w naszych sercach. Po wielu tygodniach przygotowań, w pięknie udekorowanej sali oraz ubrani we wspaniałe stroje z lekką tremą opowiedzieliśmy historię narodzin Bożej Dzieciny oraz tradycyjne jak co roku przełamaliśmy się opłatkiem z rodzicami, zebranymi gośćmi, naszymi paniami oraz pracownikami obsługi. W tym roku swoją obecnością zaszczyciły nas również panie z zaprzyjaźnionego przedszkola w Bohuminie i na zakończenie uroczystości pani Dyrektor wręczyła zaproszonym gościom książki kucharskie, które powstały właśnie podczas naszej współpracy polsko-czeskiej. Zapraszamy na fotorelację z tych wspaniałych dwóch dni, które na długo pozostaną w naszych sercach i które stały się pięknym początkiem świętowania Bożego Narodzenia nie tylko w przedszkolu i naszych domach, ale przede wszystkim w naszych sercach.