Spotkanie Jasełkowe z rodzicami

18 grudnia grudnia zaprosiliśmy naszych najbliższych, by wspólnie piosenką, wierszem oraz tańcem świętować narodziny Maleńkiej Miłości. Jak zawsze w przygotowanie jasełek włożyliśmy całe serce, jednak w tym roku chcieliśmy aby ich przesłanie było wyjątkowe, by podkreślić to, iż wspólne świętowanie rodzi się w naszych sercach. Po wielu tygodniach przygotowań, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej oraz ubrani we wspaniałe stroje z lekką tremą opowiedzieliśmy historię narodzin Bożej Dzieciny oraz tradycyjne jak co roku przełamaliśmy się opłatkiem z rodzicami, zebranymi gośćmi, naszymi paniami oraz pracownikami obsługi. Zapraszamy na fotorelację z tego wspaniałego wieczoru, który na długo pozostanie w naszych sercach i który stały się pięknym początkiem świętowania Bożego Narodzenia nie tylko w przedszkolu i naszych domach, ale przede wszystkim w naszych sercach.