Spotkanie Jasełkowe z Rodzicami

14 i 15 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się spotkania Jasełkowe dla rodziców. Długo wraz z dziećmi wyczekiwaliśmy tego dnia. Po wielu tygodniach prób, nauki wierszyków, tańców i piosenek z lekką tremą czekaliśmy na przybycie najważniejszych dla nas gości – rodziców. Nasze sale pięknie udekorowane, a my we wspaniałych strojach tylko dopełniliśmy świąteczną atmosferę. Nasze Jasełka były w tym roku na wesoło i z przytupem. Małemu Jezuskowi pokłoniły się nie tylko aniołki, pasterze i królowie ale również z narodzin Malutkiego radowały się gwiazdeczki, wietrzyk i owieczki 🙂 Oprócz naszych mamusi i tatusiów mieliśmy zaszczyt gościć na jasełkach Wójta Gminy Krzyżanowice Grzegorza Utrackiego, Wójta Seniora Wilhelma Wolnika, dyrektor GZOKSiT Darię Wieczorek, proboszcza Franciszka Grabelus, nasze wspaniałe panie z obsługi oraz emerytowanych pracowników naszej placówki. Wszystkim życzymy rodzinnych świąt Bożego Narodzenia wypełnionych spokojem i miłością. Zapraszamy na fotorelację.