Rodzina – zajęcia w grupie starszaków

W drugim tygodniu października starszaki rozmawiały o rodzinie, a przede wszystkim o jej znaczeniu w ich życiu. Poznały takie wartości jak: szacunek, uczciwość, szczęście, przyjaźń, miłość, mądrość oraz wzajemna pomoc. Tydzień ten stał się okazją aby pogłębić te więzi uczuciowe. Jak? Zapraszając swych bliskich, na wspólne podejmowania działań twórczych, a dokładnie na wspólne ozdabianie pustych słoików i tworzenie z nich przepięknych wazonów. I tak w środę w przedszkolu oprócz dzieci pojawiły się mamy, ciocie, babcie, tatusiowie, a nawet i dziadkowie. Przy obficie zastawionym stole w korale, wstążki, cekiny, diamenciki, fasolę, makaron oraz wiele innych elementów dekoracji wspólnymi siłami tworzyli przepiękne unikatowe wazony, które stały się wspaniałą dekoracją przedszkola. Dzieciaki dziękują za tak liczne przybycie i za mile spędzony czas ze swymi bliskimi.