Przegląd Młodych Talentów

W dniach 7 i 8 czerwca odbył się XXVII Przeglądu Młodych Talentów w Centrum Kultury w Tworkowie. Nasze przedszkole reprezentowali w kategrii recytacja: Wojciech Seemann, Tatiana Wieder i Maja Chrysteczko, kategorii śpiew: Liliana Buba, Maja Chrysteczko, Tatiana Wieder, Magdalena Milion oraz Bianka Kretek. Dziewczynki z maluszków w składzie: Agata Krupa, Liliana Buba, Iga Stanuch, Zofia Klyszcz zatańczyły tańce: „Mulan” oraz „Alladyn”. Grupa starszaków w składzie: Laura Piegza, Łucja Studnic, Magdalena Milion, Zofia Mazur, Bianka Kretek, Daria Swoboda, Oliwia Zagata, Maja Chrysteczko, Tatiana Wieder zatańczyła do utworu Cleo „Bratnie dusze”. W tańcu olimpijskim zaprezentowały się Bianka Kretek, Daria Swoboda, Oliwia Zagata, Maja Chrysteczko, Tatiana Wieder.

Wyróżnienie otrzymali:
Wojciech Seemann, kategoria recytacja
Tatiana Wieder i Maja Chrysteczko, kategoria recytacja
Agata Krupa, Liliana Buba, Iga Stanuch, Zofia Klyszcz – taniec „Mulan”
Bianka Kretek, Daria Swoboda, Oliwia Zagata, Maja Chrysteczko, Tatiana Wieder – taniec olimpijski

Serdecznie gratulujemy wszystkich uczestnikom, a w szczególności laureatom Przeglądu.

M. Nawrocka