Przedszkolne Walentynki

14 lutego obchodziliśmy Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. Tego dnia w naszym przedszkolu, które „pokolorowało się” na czerwono od rana panowała radosna i przyjazna atmosfera. Każdy był dla siebie miły oraz życzliwy. W grupie starszej każda okazja jest dobra do zorganizowania zabaw czytelniczych. Tym razem podczas walentynkowego czytania starszaki łączyły połówki serc z imionami. Przedszkolaki ze starszej grupy  świetnie bawiły się również podczas zabaw integracyjnych na dobry klimat, dopasowywały zakochane pary z bajek, poznały kilka ciekawostek nt. serca, a także miały okazję do „pstryknięcia” sobie kilku zdjęć w walentynkowej ramce. Starszaki obdarowały również wszystkie panie słodką walentynką, a na zakończenie zajęć bawiły się lepiąc z różowej masy sensorycznej. Tradycją już w naszym przedszkolu jest walentynkowa poczta, na której otwarcie z niecierpliwością czekały jak zawsze wszystkie dzieciaki:)