Przedszkolne Walentynki

14 lutego obchodziliśmy Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. Tego dnia w naszym przedszkolu, które „pokolorowało się” na czerwono od rana panowała radosna i przyjazna atmosfera. Każdy był dla siebie miły oraz życzliwy. Maluszki podczas zajęć walentynkowych segregowały serduszka oraz bawiły się balonami, a także każdą panią obdarowały walentynką. Natomiast w grupie starszej każda okazja jest dobra do zorganizowania zabaw czytelniczych. Tym razem podczas walentynkowego czytania starszaki łączyły połówki serc z imionami. Przedszkolaki ze starszej grupy podczas świetnie bawiły się również podczas zabaw integracyjnych na dobry klimat, ozdabiały papierowe serduszko na patyczku, a także miały okazję do „pstryknięcia” sobie kilku zdjęć ze śmiesznymi walentynkowymi gadżetami. Tradycją już w naszym przedszkolu jest walentynkowa poczta, na której otwarcie z niecierpliwością czekały jak zawsze wszystkie dzieciaki:)