Przedszkolne Mikołajki

6 grudnia odwiedził nasz długo oczekiwany przez wszystkie dzieci gość – Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Już od rana wypatrywaliśmy naszego gościa przez okna w naszych salach, zastanawiając się czy przyjedzie może saniami, może samochodem, a może samolotem;) Po śniadaniu zebraliśmy się w sali starszaków by podczas oczekiwania na Mikołaja wspólnie pośpiewać ulubione mikołajkowe piosenki. Jakże uradowane były wszystkie buzie, kiedy nagle rozległ się charakterystyczny dźwięk dzwonka obwieszczający przybycie najważniejszego gościa 🙂 Jako że wszyscy byliśmy bardzo grzeczni otrzymaliśmy od wspaniałe upominki. Mikołaju serdecznie dziękujemy za odwiedziny, życzymy wiele ciepła podczas długi podróży wśród śnieżnych zamieci oraz zapraszamy za rok;)