Przedszkolne Jasełka

18 grudnia przedszkolaki z Zabełkowa wystawiły tradycyjne coroczne jasełka. Jednakże w tym roku nieco w zmienionej formie, gdyż naszym milusińskim nie mogli towarzyszyć rodzice. Jednakże całe przedstawienie zostało specjalnie dla nich nagrane. Przedszkolaki wraz z Dyrekcją oraz pracownikami przedszkola spotkali się w pięknej scenerii sali starszaków, by wspólnie piosenką, wierszem oraz tańcem świętować narodziny Bożej Dzieciny. Jak zawsze w przygotowanie jasełek włożyliśmy całe serce, jednak w tym roku chcieliśmy aby ich przesłanie było wyjątkowe, by podkreślić to, iż wspólne świętowanie rodzi się w naszych sercach, mimo iż nie możemy być w tym czasie razem.  Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego dnia, który na długo pozostanie w naszych sercach i który stały się pięknym początkiem świętowania Bożego Narodzenia nie tylko w przedszkolu, ale przede wszystkim w naszych sercach.