Przedszkolne Andrzejki

30 listopada w andrzejki, zgodnie z staropolską tradycją również w naszym przedszkolu wszystkie panny na wydaniu oraz kawalerowie wróżyli sobie co przyniesie im przyszłość. Dziewczynki i chłopcy, m.in przewidywali swoje losy w zabawie Co gwiazdy powiedząoraz odkrywali symbole pod kubkami przepowiadając sobie przy tym kim zostaną w przyszłości. Chcąc poznać imię swojego przyszłego męża/żony wróżyliśmy z serduszek z imionami. Nie obyło się również bez tradycyjnej zabawy z kapciami, podczas której dowiedzieliśmy się która panna i który kawaler pierwsi staną na ślubnym kobiercu. Na zakończenie wspólnych zabaw grupa starszaków z pomocą swoich pań lała tradycyjnie wosk przez  dziurkę od klucza. Zapraszamy na fotorelację:)