Przedszkolak na uczelni

Informacje dla rodziców, którzy zgłosili chęć udziału dzieci w projekcie „Przedszkolak na uczelni”:

1. Zajęcia rozpocznie uroczysta inauguracja dnia 15.10.2016 r.  natomiast uroczyste zakończenie będzie miało miejsce 10.06.2017 r.
  2. Rejestracja przedszkolaków ma miejsce poprzez wypełnienie formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIjm1DmviuoWKSn8lhL1QmR9drQWQBF1m_GL2nyKX1_HoZMQ/viewform
  3. Po rejestracji kontaktujemy się z kazdym rodzicem mailowo, celem przekazania szczegółów związanych z udziałem dziecka w projekcie.
  4. Opłata za całość zajęć: 100 zł za dziecko, regulowana przez rodziców przelewem na numer konta podanym w mailu zwrotnym.
  5. Projekt rozpoczyna uroczysta inauguracja i wręczenie indeksu.
  6. Zajęcia będą realizowane w Sali Urzędu Gminy w Krzyżanowicach, ul. Główna 5.
  7. Rodzice mogą uczestniczyć w wykładzie.

Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie zamieszony w najbliższym czasie na stronie www.humanitas.edu.pl/przedszkolak

W przypadku dodatkowych pytań prosimy je kierować bezpośrednio do Dyrektora lub wychowawców.