Pożegnanie starszaków

15 czerwca nasi najstarsi wychowankowie po raz ostatni wystąpili na „przedszkolnej scenie”. Przez zebranymi gośćmi: nauczycielami, pracownikami obsługi, rodzicami, młodszymi kolegami podziękowali za wszystkie lata spędzone w przedszkolu. Nie zabrakło wspomnień przedszkolnych dni, łez, wzruszeń oraz chwil na wesoło. Starszaki podczas uroczystości dały prawdziwy popis umiejętności tanecznych, wokalnych i recytatorskich. Najważniejszym punktem uroczystości było oczywiście rozdanie dyplomów. Pani dyrektor każdemu absolwentowi wręczyła pamiątkowy dyplom oraz pogratulowała ukończenia przedszkola. Nasi absolwenci otrzymali również pamiątkę, która z pewnością będzie wspaniałym wspomnieniem przedszkolnych lat. zapraszamy an fotorelację z tego ważnego wydarzenia.