Powitanie wiosny

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny! Przez wszystkich przedszkolaków jest to długo wyczekiwane wydarzenie, ponieważ nadejście wiosny oznacza dłuższe pobyty na podwórku oraz zabawy na placu zabaw, na które wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekają:) Wiosna do naszego przedszkola przyleciała w tym roku z ciepłych krajów samolotem, wraz ze swoim pomocnikiem skrzatem:) Myśmy przywitali ją piosenką oraz tańcem, a ona w podarunku przyniosła dla nas piękne kwiaty, które teraz zdobią nasz kącik przyrody. Po wspólnych zabawach w sali, przyszedł czas na tradycyjne palenie marzanny, którą żegnaliśmy zimę. Następnie wybraliśmy się na spacer ulicami Zabełkowa z tradycyjnym wiosennym gaikiem ozdobionym pięknymi kolorowymi wstążkami, śpiewając głośno wiosenne piosenki przypominaliśmy mieszkańcom Zabełkowa, iż Wiosna jest już wśród nas:) Zapraszamy na fotorelację:)