Podziękowanie przedszkolaków

17 maja gościliśmy w naszym przedszkolu Wójta Gminy Krzyżanowice Pana Grzegorza Utrackiego. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach podziękowania za nowo wyremontowaną salę zabaw dla dzieci. W spotkaniu udział wzięła również dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabełkowie oraz przedstawiciel Rady Rodziców. Gościem specjalnym była wokalista zespołu Miraż Lena Sławik, która wykonała utwór „Wspaniały świat”, do którego zatańczyły dziewczynki z grupy młodszej. Przedszkolaki wyraziły swoją wdzięczność tańcem i słowem, za co otrzymały wielkie brawa od zgromadzonych gości. Pan Wójt otrzymał od przedszkolaków skromny, oryginalny upominek.

Po części artystycznej Włodarz Gminy dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi oraz zabrał głos. W swoim wystąpieniu skierował ciepłe słowa do dzieci życząc im jak najlepszej zabawy i zadowolenia z nowej sali, przygotował również dla dzieci słodką niespodziankę.

M. Nawrocka