Pierwsze dni w przedszkolu grupa młodsza

Popatrz na niebo – słoneczko świeci,

a do przedszkola wracają dzieci.

Koniec wakacji, witaj przedszkole,

dzisiaj humory mamy wesołe.

 

Serdecznie witamy się w nowym roku szkolnym 2021/22. Za nami czas beztroskich, radosnych wakacji. Wypoczęci i z uśmiechem na twarzy ruszamy do pracy. Przed nami rok pełen nowych przygód, zabaw, ciekawych doświadczeń. Pierwsze dni w przedszkolu w grupie maluszków minęły nam na zabawie, śmiechu i radości. Poznaliśmy się z całą grupą oraz miło spędzaliśmy czas. Poznaliśmy zasady panujące w przedszkolu oraz stworzyliśmy swój własny kodeks grupowy. To były wspaniałe pierwsze trzy dni nie pełne płaczu lecz uśmiechniętych buziek. Oby każdy kolejny dzień był tak samo wesoły i pogodny jak te pierwsze dni.

Moim Maluszkom, życzę w tym nowym roku szkolnym dużo radości w zdobywaniu wiedzy, wesołej zabawy, nowych przyjaźni i niezapomnianych przeżyć, a Rodzicom udanej współpracy i zadowolenia.

Wychowawczyni grupy maluszków

Anna Nowak