Pierwsze dni w grupie starszej

2 września w przedszkolu w Zabełkowie znów zagościł radosny śmiech dzieci. Dużo radości i uciechy było w grupie starszaków, gdzie dzieci chętnie przywitały się ze sobą i rozpoczęły nowy rok szkolny. W pierwszym tygodniu września głównym tematem zajęć w grupie starszej było przypomnienie sobie zasad panujących w przedszkolu. Dzieci wspólnie tworzyły kodeks dobrego i grzecznego zachowania oraz zapoznały się z nowymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny w przedszkolu. Dzieci poznały również karty pracy, na których przez cały rok będą pracować i chętnie przystąpiły do wykonania pierwszych zadań. Bardzo chętnie też szukały swej wizytówki z imieniem, dzieliły go na sylaby i wyróżniały pierwszą literkę swego imienia. Zabawa z literkami wiedzie prym wśród dzieci dlatego zapewne bardzo chętnie będą się ich uczyć. Cieszymy się na kolejne zadania i wyzwania w nowym roku szkolnym 2020/2021