Olimpiada sportowa w Bohuminie

2 listopada nasi wychowankowie już po raz trzeci uczestniczyli w olimpiadzie sportowej organizowanej przez czeskie przedszkole, z którym współpracujemy Mateřská škola FIT (Fit školka) W Bohuminie. W tym roku reprezentowali nas: Oliwia Wolnik, Nicola Chłapek, Pascal Drobny, Szymon Pietrasz i Edward Brański. Przedszkolaki zmierzyły się w trzech konkurencjach indywidualnych: rzut piłką lekarską, skok z miejsca i bieg przez przeszkody oraz w sztafecie drużynowej. Nasi wychowankowie spisali się na medal! Na podium, aż dwa razy stanęła Oliwia zajmując pierwsze miejsce w kategorii skok z miejsca i drugie miejsce w kategorii rzut piłką lekarską oraz Edi, zajmując drugie miejsce w kategorii skok z miejsca wśród chłopców. Serdecznie gratulujemy naszym medalistom! Zapraszamy na fotorelację  z tego wydarzenia.