Nasze przedszkolaki na Przeglądzie Młodych Talentów w Tworkowie

13 i 14 maja przedstawiciele grupy młodszej i starszej brali udział w Przeglądzie Młodych Talentów zorganizowanym przez GZOKSIT w Tworkowie. Laura Bobrzik oraz Milena Studnic z grupy młodszej zaśpiewały piosenkę o mamie „ Kocham cię …”  a  Emilia Kupka, Emilia Chrysteczko i Nicola Chłapek z grupy starszaków zaprezentowały się w piosence „Unia Europejska”.  Oba występy zostały wysoko ocenione przez jury  i zdobyły wyróżnienia. W kategorii recytacja grupę młodszą reprezentowali Filip Koprek  oraz Edyta Hiltawska z wierszem „ Bosa osa” a z grupy starszej wystąpił Gabriel Besz z wierszem „ Entliczek Pentliczek”. Gratulujemy naszym przedszkolakom zdolności oraz wyróżnień. Wyróżnione dziewczynki miały okazję występować na gali podczas Jarmarku na Granicy przy Zamku w Chałupkach.